Mam 18 lat Wchodzę

 Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Gdańsk

Nowe ogłoszenia dodane w październiku 2022 : Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Florentyna 23 lat.
Henryka 21 lat mieszkam ul. Łyżwiarska Gdańsk Przygód nie szukam. O mnie:Jestem jaka jestem,Dzisiaj szczęśliwa jutro smutna,Jedyna w swoim rodzaju,Dla każdego inna.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Szukam pana do towarzystwa w Gdańsku. Kontakt nr tel. Pani pozna Pana Randki szukam chłopaka, męża, partnera.
Miasto: Gdańsk
Proszę o kontakt panów w moim wieku. Jestem ciepłą, szczerą, subtelną kobietą ale również zaradną i stanowczą, kiedy trzeba. Pani szuka Pana, Pan pozna Panią. Oferty matrymonialne w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Ogłoszenia towarzyskie kobieta szuka mężczyzny. Dalia 35 lat mieszkam ul. Karola Dickensa Gdańsk. Ogłoszenia Osobiste i matrymonialne: Randki, Szukam dziewczyny, poznam chłopaka.
Miasto: Gdańsk
Przygód nie szukam. O mnie:Jestem jaka jestem,Dzisiaj szczęśliwa jutro smutna,Jedyna w swoim rodzaju,Dla każdego inna.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Samotna Pani szuka Pana oszenia matrymonialne dla rolników z numerem telefonu. Zuzia 23 lat mieszkam ul. Achillesa Gdańsk.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Szukam mezczyzny, rolnika ktory prowadzi swoje gospodarstwo i jest to jego pasja. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów a słabą stroną jest to, że bardzo ufam. Mężczyzny, który wie czego chce od życia.
Miasto: Otwock
Gdańsk Ogłoszenia matrymonialne Samotna Kobieta szuka mężczyzny. Karmen 30 lat mieszkam ul. Chemików Gdańsk. Dziewczyna szuka chłopaka. Nowe ogłoszenia kobiet z numerem telefonu.
Miasto: Wrocław
Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdańsku. Papierosy: Czasami. Żyjmy chwilą… tylko poważne oferty. Jestem bardzo mila otwarta osoba bez uprzedzen do ludzi.
Miasto: Morąg
Liliana 37 lat mieszkam ul. Wydmy Gdańsk. Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdańsku. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być dłużej samotny...
Miasto: Kielce
Kolor oczu: Zielone. Spacer? Chętnie się gdzieś z Tobą wybiorę. Cześć:)Mam na imię Agata. Jestem sama w domu i się nudzę. Ewa 33 lat mieszkam ul. Bajki Gdyni. Samotna kobieta szuka mężczyzny.
Miasto: Tczew
Kontakt
Samotna dziewczyna szuka chłopaka. Bianka 19 lat mieszkam ul. Rzęsna Gdańsk. Sponsorka szuka pana.


Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu Gdańsk

Kategoria:
Rodzaj: Samotna kobieta szuka.
Dodano: 1 Październik 2022 08:36
Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu

Gdzie poznać dziewczynę kobietę po 70 ?

Jestem z natury osobą spokojną i raczej nieśmiałą. Przygód nie szukam. Kocham podróże. Wrażliwa,delikatna i uczciwa kobieta. Wisława 32 lat mieszkam ul. Achillesa Gdańsk.

Gdzie szukać normalnej samotnej kobiety w Gdańsku?

Justyna mam 30 lat mieszkam ul. Łyżwiarska Gdańsk. Jestem normalna kobieta. Nie mam gdzie poznać faceta po 30. Szukam miłego i uczciwego męźczyznę do stałego związku. Jestem szczupłą, sympatyczną, 55-latką z duszą romantyczki.


Gdańsk Ogłoszenia matrymonialne Samotna kobieta szuka mężczyzny. Dorotka 22 Pani szuka pana ogłoszenia z numerem telefonu.

Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdańsku. Ciezarna brunetka szuka sponsora. Wolne dziewczyny szukają faceta. Pan w wieku 58 -68 lat. Jestem raczej wstydliwa, ale i tak tuż po zarejestrowaniu się zaczęłam pisać z mężczyznami. Na początek może być spacer,. Jeżeli podzielasz moje. Lubie słońce i plaże. Jeśli masz już dość kolacji w drogich restauracjach, które często do niczego nie prowadzą, iflirts. Spacer? Szukam mężczyzny na poważny i stały związek, mężcz. Szukam Mężczyzny na całe życie w wieku od 47 do 57. Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do mnie tutaj www. Alkohol: Nie częściej niż raz w tygodniu. Jestem pogodną, empatyczną 55 latką. Mężczyzny, który wie czego chce od życia. Słodka i seksowna 24-latka szuka faceta. Lubie czytac ksiazki i rozwiazywac krzyzówki. Studiuję dziennikarstwo i kocham podróże. Nowe ogłoszenia samotnych kobiet: Bochnia ;Przysucha .

 Samotne kobiety Gdynia