Mam 18 lat Wchodzę

 Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Białystok

Nowe ogłoszenia dodane w październiku 2022 : Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Jaromira 38 lat.
Madzia 20 lat mieszkam ul. Lawendowa Białystok Lubie czytac ksiazki i rozwiazywac krzyzówki. Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów a słabą stroną jest to, że bardzo ufam.
Miasto: Białystok
Białystok Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Szukam pana do towarzystwa w Białymstoku. Kontakt nr tel. Pani pozna Pana Randki szukam chłopaka, męża, partnera.
Miasto: Białystok
. Jestem 32-letnią samotną kobietą, która niedawno rozstała się z facetem. Żyjmy chwilą… tylko poważne oferty. Pani szuka Pana, Pan pozna Panią. Oferty matrymonialne w Białymstoku.
Miasto: Białystok
Ogłoszenia towarzyskie kobieta szuka mężczyzny. Beata 35 lat mieszkam ul. Harcerska Białystok. Ogłoszenia Osobiste i matrymonialne: Randki, Szukam dziewczyny, poznam chłopaka.
Miasto: Białystok
Kocham psy a szczegolnie papilony. Szukam milego,normalnego Pana do stalego zwiazku. Dla mnie atmosfera spotkania jest bardzo ważna.
Miasto: Białystok
Kontakt
Samotna Pani szuka Pana oszenia matrymonialne dla rolników z numerem telefonu. Izyda 35 lat mieszkam ul. Budowlana Białystok.
Miasto: Białystok
Kontakt
Szukam mezczyzny, rolnika ktory prowadzi swoje gospodarstwo i jest to jego pasja. Mężczyzny, który wie czego chce od życia. Właśnie, że szukam ideału ze snów. Posiadam wyższe wykształcenie.
Białystok Ogłoszenia matrymonialne Samotna Kobieta szuka mężczyzny. Paloma 28 lat mieszkam ul. Owsiana Białystok. Dziewczyna szuka chłopaka. Nowe ogłoszenia kobiet z numerem telefonu.
Miasto: Wrocław
Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Wzrost: 175 cm. Nie studiująca psychologii i nie uprawiająca setki dyscyplin sportowych. Ja wesoła,. Przyjaciela na dobre i na lepsze.
Miasto: Otwock
Dorotka 30 lat mieszkam ul. Bartnicza Białystok. Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być dłużej samotny...
Miasto: Sucha Beskidzka
Cenię sobie prawdomówność, uczciwość i szczerość, bo tylko na szczerości można budować prawdziwy związek. Ida 31 lat mieszkam ul. Pszczela Gdyni. Samotna kobieta szuka mężczyzny.
Miasto: Tczew
Kontakt
Samotna dziewczyna szuka chłopaka. Anita 32 lat mieszkam ul. Rakietowa Białystok. Sponsorka szuka pana.


Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu Białystok

Kategoria:
Rodzaj: Samotna kobieta szuka.
Dodano: 1 Październik 2022 08:36
Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu

Gdzie poznać dziewczynę kobietę po 70 w Białymstoku?

Jestem otwarta, bardzo silną kobietą, która trzyma w ręku bardzo trudny ster zycia. Poznasz mnie po uśmiechu na co dzień. Iwona 21 lat mieszkam ul. Śnieżna Białystok.

Gdzie szukać normalnej samotnej kobiety w Białymstoku?

Elka mam 22 lat mieszkam ul. Bohaterów Getta Białystok. Jestem normalna kobieta. Nie mam gdzie poznać faceta po 30. Jestem 32-letnią samotną kobietą, która niedawno rozstała się z facetem. Może zabierzesz się kiedyś ze mną?


Białystok Ogłoszenia matrymonialne Samotna kobieta szuka mężczyzny. Iza 31 Pani szuka pana ogłoszenia z numerem telefonu.

Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Właśnie, że szukam ideału ze snów. Przyjaciela na dobre i na lepsze. Bywam spokojna i cicha, kiedy indziej - żywioł, z wielkim temperamentem. Żyjmy chwilą… tylko poważne oferty. Lubię się zastanowić zanim coś zrobię, kocham książki. Szukam mężczyzny na resztę życia, nie interesują mnie przygodne zn-. A rozwinięcie. Tylko powazne oferty, najlepiej ze zdjeciem. Raczej poszukuję przyjaźni. Zamiast wrzucac tutaj tobie garsc bajek tak jak pozostali uderze prosto z mostu - szukam poukladanej, inteligentnej i wiedzacej czego szuka na tym portalu. Po rozwodzie, z córką, psem i dwoma kotami. Szukam do stałego związku nie szukam przygód. Zależy mi na relacji przyjacielskiej, opartej na szacunku i zaufaniu do drugiej osoby. Mam wyższe wykształcenie,. Czuję się młodo i mam jeszcze wiele planów. Nowe ogłoszenia samotnych kobiet: Proszowice ;Konin .

 Samotne kobiety Gdynia