Mam 18 lat Wchodzę

 Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Gdynia

Nowe ogłoszenia dodane w listopadzie 2023 : Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Eugenia 36 lat.
Mariola 35 lat mieszkam ul. Czereśniowa Gdynia Spotkanie spacer wyjazd może się dogadamy. Ponadto, lubię przyrodę, moją pasją jest zbieranie grzybów oraz majsterkowanie.
Miasto: Gdynia
Gdynia Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Szukam pana do towarzystwa w Gdyni. Kontakt nr tel. Pani pozna Pana Randki szukam chłopaka, męża, partnera.
Miasto: Gdynia
Patrząc na mnie widzisz kobietę o blond włosach i zielonych oczach. Dokąd zaprowadziło Cię. Mam 23lata, jestem singielka z Warszawy. Pani szuka Pana, Pan pozna Panią. Oferty matrymonialne w Gdyni.
Miasto: Gdynia
Ogłoszenia towarzyskie kobieta szuka mężczyzny. Elwira 19 lat mieszkam ul. Szczecińska Gdynia. Ogłoszenia Osobiste i matrymonialne: Randki, Szukam dziewczyny, poznam chłopaka.
Miasto: Gdynia
Jestem raczej wstydliwa, ale i tak tuż po zarejestrowaniu się zaczęłam pisać z mężczyznami. Jeżeli podzielasz moje.
Miasto: Gdynia
Kontakt
Samotna Pani szuka Pana oszenia matrymonialne dla rolników z numerem telefonu. Elżbieta 19 lat mieszkam ul. Aldony Gdynia.
Miasto: Gdynia
Kontakt
Szukam mezczyzny, rolnika ktory prowadzi swoje gospodarstwo i jest to jego pasja. Nie studiująca psychologii i nie uprawiająca setki dyscyplin sportowych. Lubie czytac ksiazki i rozwiazywac krzyzówki.
Miasto: Busko Zdrój
Gdynia Ogłoszenia matrymonialne Samotna Kobieta szuka mężczyzny. Irena 38 lat mieszkam ul. Czereśniowa Gdynia. Dziewczyna szuka chłopaka. Nowe ogłoszenia kobiet z numerem telefonu.
Miasto: Wrocław
Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdyni. Wszedłem na tę stronę, ponieważ nie ukrywałem się z zamieszczeniem ogłoszenia. Może zabierzesz się kiedyś ze mną?
Miasto: Biała Podlaska
Bazylisa 22 lat mieszkam ul. Orłowska Gdynia. Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdyni. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być dłużej samotny...
Miasto: Gostyń
Witam jeśli doskwiera Tobie samotność to odezwij się proszę, poznam wolnego, kulturalnego, wysokiego i w miarę. Beatka 35 lat mieszkam ul. Elbląska Gdyni. Samotna kobieta szuka mężczyzny.
Miasto: Tczew
Kontakt
Samotna dziewczyna szuka chłopaka. Ramona 33 lat mieszkam ul. Ziołowa Gdynia. Sponsorka szuka pana.


Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu Gdynia

Kategoria:
Rodzaj: Samotna kobieta szuka.
Dodano: 1 Listopad 2023 08:36
Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu

Gdzie poznać dziewczynę kobietę po 66 w Gdyni?

Potrafię słuchać, nie znoszę szydełkowania. Część, szukam kogoś do pogadania, trochę mi smutnoMoze znajdę z kims wspólny jezyk. Wisława 33 lat mieszkam ul. 3 Maja Gdynia.

Gdzie szukać normalnej samotnej kobiety w Gdyni?

Beata mam 32 lat mieszkam ul. Sterowa Gdynia. Jestem normalna kobieta. Nie mam gdzie poznać faceta po 30. Mam 30 lat. Lubię sport, lobię pracę, ale czasami lubię również poleniuchować. Mogę się tak do Ciebie zwracać – prawda kochanie?


Gdynia Ogłoszenia matrymonialne Samotna kobieta szuka mężczyzny. Basia 30 Pani szuka pana ogłoszenia z numerem telefonu.

Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdyni. Jestem ciepłą, szczerą, subtelną kobietą ale również zaradną i stanowczą, kiedy trzeba. Jeśli masz już dość kolacji w drogich restauracjach, które często do niczego nie prowadzą, iflirts. Szukam pana, z którym będę mogła wypić kawę, pójść na spacer…. Mamy teraz nietypowy czas ,wiec może jest to dobry czas aby sie poznać narazie wirtualnie Szukam pana którego meczy. Poszukuje prawdziwego faceta :)Choć brzmi kuriozalnie. Ponadto, lubię przyrodę, moją pasją jest zbieranie grzybów oraz majsterkowanie. Tak jak w tytule - poznam policjanta stanu wolnego, a w jakim celu, czas pokaże. Na mojej twarzy zobaczysz tylko usmiech. Szukam Mężczyzny na całe życie w wieku od 47 do 57. Proszę o kontakt panów w moim wieku. Jestem Mariola. Kocham wyzwania i dobra zabawę, uwielbiam poznawać nowych ludzi i oddawać się przyjemnościom. Nowe ogłoszenia samotnych kobiet: Częstochowa ; Bytów .

 Samotne kobiety Gdynia