Mam 18 lat Wchodzę

 Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Gdańsk

Nowe ogłoszenia dodane w listopadzie 2023 : Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Ida 23 lat.
Magda 21 lat mieszkam ul. Rybna Gdańsk Chciałabym poznać wyjątkowego mężczyznę, inteligentnego, dobrego, szanującego drugą osobę i jej czas. Ostatnie logowanie: 2021-06-12.
Miasto: Gdańsk
Gdańsk Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Szukam pana do towarzystwa w Gdańsku. Kontakt nr tel. Pani pozna Pana Randki szukam chłopaka, męża, partnera.
Miasto: Gdańsk
Kawa? Jestem ciepłą, szczerą, subtelną kobietą ale również zaradną i stanowczą, kiedy trzeba. Jestem sama w domu i się nudzę. Pani szuka Pana, Pan pozna Panią. Oferty matrymonialne w Gdańsku.
Miasto: Gdańsk
Ogłoszenia towarzyskie kobieta szuka mężczyzny. Wieslawa 19 lat mieszkam ul. Trałowa Gdańsk. Ogłoszenia Osobiste i matrymonialne: Randki, Szukam dziewczyny, poznam chłopaka.
Miasto: Gdańsk
Jestem dobrym człowiekiem. Wzrost: 175 cm. Jestem po rozwodzie, bez zobowiązań. Empatyczna, uwielbiam wypady za miasto.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Samotna Pani szuka Pana oszenia matrymonialne dla rolników z numerem telefonu. Cecylia 29 lat mieszkam ul. Konwalii Gdańsk.
Miasto: Gdańsk
Kontakt
Szukam mezczyzny, rolnika ktory prowadzi swoje gospodarstwo i jest to jego pasja. Szukam mężczyzny w wieku 30-38 lat do stworzenia stałego związku opartego na zaufaniu, miłości i prawdomówności.
Gdańsk Ogłoszenia matrymonialne Samotna Kobieta szuka mężczyzny. Diana 30 lat mieszkam ul. Leszczyńskich Gdańsk. Dziewczyna szuka chłopaka. Nowe ogłoszenia kobiet z numerem telefonu.
Miasto: Wrocław
Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdańsku. Zwiedzać, poznawać, nawiązywać nowe kontakty. Spotkanie spacer wyjazd może się dogadamy. Poznam starszego pana po 60tce.
Miasto: Białobrzegi
Melania 22 lat mieszkam ul. Wydmy Gdańsk. Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdańsku. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być dłużej samotny...
Miasto: Białogard
Podobno samotność szkodzi bardziej niż palenie. Jestem samotną mamą 4 dzieci, nie szukam przygód ani wrażeń. Izolda 19 lat mieszkam ul. Latarniana Gdyni. Samotna kobieta szuka mężczyzny.
Miasto: Tczew
Kontakt
Samotna dziewczyna szuka chłopaka. Brygida 33 lat mieszkam ul. Chłopska Gdańsk. Sponsorka szuka pana.


Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu Gdańsk

Kategoria:
Rodzaj: Samotna kobieta szuka.
Dodano: 1 Listopad 2023 08:36
Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu

Gdzie poznać dziewczynę kobietę po 54 ?

Ciezarna brunetka szuka sponsora. Najważniejsza jest. Zapraszam do kontaktu. Szukam przyjaciela w podobnym wieku. Paulina 23 lat mieszkam ul. Chemików Gdańsk.

Gdzie szukać normalnej samotnej kobiety w Gdańsku?

Basia mam 32 lat mieszkam ul. Beskidzka Gdańsk. Jestem normalna kobieta. Nie mam gdzie poznać faceta po 30. K242132157 lat, Project manager, Kraków. Mam 53 lata jestem wdową poznam Pana bez zobowiązań do stałego związku w zbliżonym wieku.


Gdańsk Ogłoszenia matrymonialne Samotna kobieta szuka mężczyzny. Horacy 29 Pani szuka pana ogłoszenia z numerem telefonu.

Samotna kobieta szuka mężczyzny w Gdańsku. Ciezarna brunetka szuka sponsora. Wolne dziewczyny szukają faceta. Pan w wieku 58 -68 lat. Jestem raczej wstydliwa, ale i tak tuż po zarejestrowaniu się zaczęłam pisać z mężczyznami. Na początek może być spacer,. Jeżeli podzielasz moje. Lubie słońce i plaże. Jeśli masz już dość kolacji w drogich restauracjach, które często do niczego nie prowadzą, iflirts. Spacer? Szukam mężczyzny na poważny i stały związek, mężcz. Szukam Mężczyzny na całe życie w wieku od 47 do 57. Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do mnie tutaj www. Alkohol: Nie częściej niż raz w tygodniu. Jestem pogodną, empatyczną 55 latką. Mężczyzny, który wie czego chce od życia. Słodka i seksowna 24-latka szuka faceta. Lubie czytac ksiazki i rozwiazywac krzyzówki. Studiuję dziennikarstwo i kocham podróże. Nowe ogłoszenia samotnych kobiet: Dębica ; Głubczyce .

 Samotne kobiety Gdynia