Mam 18 lat Wchodzę

 Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Białystok

Nowe ogłoszenia dodane w listopadzie 2023 : Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Halina 22 lat.
Eleonora 27 lat mieszkam ul. Bartnicza Białystok Jestem niezalezna finansowo, bez zobowiazan, bez nalogów. Wiosna w pełni. Lubię się zastanowić zanim coś zrobię, kocham książki.
Miasto: Białystok
Białystok Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Szukam pana do towarzystwa w Białymstoku. Kontakt nr tel. Pani pozna Pana Randki szukam chłopaka, męża, partnera.
Miasto: Białystok
Może zabierzesz się kiedyś ze mną? Jestem do dyspozycji od za raz Proszę o kontakt : e-mail. Szukam milosci i stalego zwiazku. Pani szuka Pana, Pan pozna Panią. Oferty matrymonialne w Białymstoku.
Miasto: Białystok
Ogłoszenia towarzyskie kobieta szuka mężczyzny. Aurelia 36 lat mieszkam ul. Jęczmienna Białystok. Ogłoszenia Osobiste i matrymonialne: Randki, Szukam dziewczyny, poznam chłopaka.
Miasto: Białystok
Jestem kulturalną spokojną i radosną dziewczyną. Lubię potańczyć, pojeździć na rowerze ale też chętnie odpoczywam -.
Miasto: Białystok
Kontakt
Samotna Pani szuka Pana oszenia matrymonialne dla rolników z numerem telefonu. Elka 25 lat mieszkam ul. Bydgoska Białystok.
Miasto: Białystok
Kontakt
Szukam mezczyzny, rolnika ktory prowadzi swoje gospodarstwo i jest to jego pasja. Trzydzieści sześć lat minęło, jak jeden dzień. Jestem spokojna, lecz jak mi koś wejdzie w drogę potrafię pokazać na co mnie stać.
Miasto: Golub Dobrzyń
Białystok Ogłoszenia matrymonialne Samotna Kobieta szuka mężczyzny. Kalinka 27 lat mieszkam ul. Lawendowa Białystok. Dziewczyna szuka chłopaka. Nowe ogłoszenia kobiet z numerem telefonu.
Miasto: Wrocław
Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Kocham psy a szczegolnie papilony. Swoja prace wykonuje rzetelnie. Lubie słońce i plaże. Myślę, że dobrze dogaduje.
Miasto: Góra
Klara 20 lat mieszkam ul. Michała Kajki Białystok. Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być dłużej samotny...
Miasto: Częstochowa
Samotna kobieta szuka męża. Jak wskazałem w tytule, rzeczywiście szukam osób do spędzani. Pan w wieku 58 -68 lat. Krystiana 21 lat mieszkam ul. Jęczmienna Gdyni. Samotna kobieta szuka mężczyzny.
Miasto: Tczew
Kontakt
Samotna dziewczyna szuka chłopaka. Dominika 33 lat mieszkam ul. Falowa Białystok. Sponsorka szuka pana.


Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu Białystok

Kategoria:
Rodzaj: Samotna kobieta szuka.
Dodano: 1 Listopad 2023 08:36
Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu

Gdzie poznać dziewczynę kobietę po 64 w Białymstoku?

Zapraszam do kontaktu. Poznam spokojnego pana z zamiłowaniem do wiejskiego życia. Żyjmy chwilą… tylko poważne oferty. Ada 34 lat mieszkam ul. Michała Kajki Białystok.

Gdzie szukać normalnej samotnej kobiety w Białymstoku?

Malina mam 23 lat mieszkam ul. Lawendowa Białystok. Jestem normalna kobieta. Nie mam gdzie poznać faceta po 30. Posiadającą znajomość kilku języków oraz zasad dobrego zachowania. Może będziesz zainteresowana :). Mam 30 lat.


Białystok Ogłoszenia matrymonialne Samotna kobieta szuka mężczyzny. Beata 28 Pani szuka pana ogłoszenia z numerem telefonu.

Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Właśnie, że szukam ideału ze snów. Przyjaciela na dobre i na lepsze. Bywam spokojna i cicha, kiedy indziej - żywioł, z wielkim temperamentem. Żyjmy chwilą… tylko poważne oferty. Lubię się zastanowić zanim coś zrobię, kocham książki. Szukam mężczyzny na resztę życia, nie interesują mnie przygodne zn-. A rozwinięcie. Tylko powazne oferty, najlepiej ze zdjeciem. Raczej poszukuję przyjaźni. Zamiast wrzucac tutaj tobie garsc bajek tak jak pozostali uderze prosto z mostu - szukam poukladanej, inteligentnej i wiedzacej czego szuka na tym portalu. Po rozwodzie, z córką, psem i dwoma kotami. Szukam do stałego związku nie szukam przygód. Zależy mi na relacji przyjacielskiej, opartej na szacunku i zaufaniu do drugiej osoby. Mam wyższe wykształcenie,. Czuję się młodo i mam jeszcze wiele planów. Nowe ogłoszenia samotnych kobiet: Dąbrowa Tarnowska ; Gdynia .

 Samotne kobiety Gdynia