Mam 18 lat Wchodzę

 Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Białystok

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2024 : Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu / Izydora 20 lat.
Bożena 35 lat mieszkam ul. Michała Kajki Białystok Wykreowałam sobie obraz idealnej relacji, relacji przyjacielskiej, gdzie obydwoje wiemy czego chcemy i czego oczekujemy.
Miasto: Białystok
Białystok Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Szukam pana do towarzystwa w Białymstoku. Kontakt nr tel. Pani pozna Pana Randki szukam chłopaka, męża, partnera.
Miasto: Białystok
Zdecydowanie nie chcę tworzyć kolejnego związku i. Życie jest takie piękne, gdy w sercu jest miłość, a w duszy Bóg. Pani szuka Pana, Pan pozna Panią. Oferty matrymonialne w Białymstoku.
Miasto: Białystok
Ogłoszenia towarzyskie kobieta szuka mężczyzny. Grażyna 34 lat mieszkam ul. Czeska Białystok. Ogłoszenia Osobiste i matrymonialne: Randki, Szukam dziewczyny, poznam chłopaka.
Miasto: Białystok
Patrząc na mnie widzisz kobietę o blond włosach i zielonych oczach. Dokąd zaprowadziło Cię. Mam 23lata, jestem singielka z Warszawy.
Miasto: Białystok
Kontakt
Samotna Pani szuka Pana oszenia matrymonialne dla rolników z numerem telefonu. Bernadeta 25 lat mieszkam ul. Lniana Białystok.
Miasto: Białystok
Kontakt
Szukam mezczyzny, rolnika ktory prowadzi swoje gospodarstwo i jest to jego pasja. I uda się rozwinąć znajomość spotkać porozmawiać. Trzysta kilometrów nie pokona miłości. Mam 24lata i jestem singielka od 1,5 roku.
Miasto: Pani szuka Pana
Białystok Ogłoszenia matrymonialne Samotna Kobieta szuka mężczyzny. Kasia 22 lat mieszkam ul. Bydgoska Białystok. Dziewczyna szuka chłopaka. Nowe ogłoszenia kobiet z numerem telefonu.
Miasto: Wrocław
Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Zakochasz się we mnie od pierwszego wejrzenia? Miła, sympatyczna i uczciwa 36-letnia samotna mama szuka pana do stałego związku.
Miasto: Pani szuka Pana
Wisława 19 lat mieszkam ul. Rakietowa Białystok. Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu. Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być dłużej samotny...
Miasto: Góra
Wieczory najlepiej we dwoje. Ostatnio zaczęła mi doskwierać samotność. Wiek do 28 lat!. Zanim napiszesz, przeczytaj opis. Stella 28 lat mieszkam ul. Deszczowa Gdyni. Samotna kobieta szuka mężczyzny.
Miasto: Tczew
Kontakt
Samotna dziewczyna szuka chłopaka. Ariadna 32 lat mieszkam ul. Bohaterów Getta Białystok. Sponsorka szuka pana.


Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu Białystok

Kategoria:
Rodzaj: Samotna kobieta szuka.
Dodano: 1 Czerwiec 2024 08:36
Pani szuka Pana ogłoszenia z numerem telefonu

Gdzie poznać dziewczynę kobietę po 56 w Białymstoku?

Sympatyczna,miła,lubię porozmawiać. Musisz być w formie i mieć mniej niż 45 lat. Poznam normalnego, spokojnego mężczyznę w podobnym. Emiliana 27 lat mieszkam ul. Lawendowa Białystok.

Gdzie szukać normalnej samotnej kobiety w Białymstoku?

Marina mam 25 lat mieszkam ul. Bydgoska Białystok. Jestem normalna kobieta. Nie mam gdzie poznać faceta po 30. Szukam mężczyzny, aby stworzyć rodzinę, w której będzie miłość i szczęście. Mam 55lat, wolna , czula, wrazliwa,.


Białystok Ogłoszenia matrymonialne Samotna kobieta szuka mężczyzny. Emma 30 Pani szuka pana ogłoszenia z numerem telefonu.

Samotna kobieta szuka mężczyzny w Białymstoku. Właśnie, że szukam ideału ze snów. Przyjaciela na dobre i na lepsze. Bywam spokojna i cicha, kiedy indziej - żywioł, z wielkim temperamentem. Żyjmy chwilą… tylko poważne oferty. Lubię się zastanowić zanim coś zrobię, kocham książki. Szukam mężczyzny na resztę życia, nie interesują mnie przygodne zn-. A rozwinięcie. Tylko powazne oferty, najlepiej ze zdjeciem. Raczej poszukuję przyjaźni. Zamiast wrzucac tutaj tobie garsc bajek tak jak pozostali uderze prosto z mostu - szukam poukladanej, inteligentnej i wiedzacej czego szuka na tym portalu. Po rozwodzie, z córką, psem i dwoma kotami. Szukam do stałego związku nie szukam przygód. Zależy mi na relacji przyjacielskiej, opartej na szacunku i zaufaniu do drugiej osoby. Mam wyższe wykształcenie,. Czuję się młodo i mam jeszcze wiele planów. Nowe ogłoszenia samotnych kobiet: Pani szuka Pana ; Pani szuka Pana .

 Samotne kobiety